Cepom - Update personenbelasting 2025

Inhoud

In deze opleiding worden alle wijzigingen in de aangifte van de personenbelasting aj. 2025 toegelicht. Alsook de nieuwe fiscale maatregelen voor 2025 e.v. (o.a. de fiscale maatregelen van het federaal regeerakkoord 2025-2029).

Doelstelling

Op het einde van de opleiding hebben de deelnemers een volledig overzicht van de nieuwigheden in de aangifte van de personenbelasting aj. 2025. Ook alle fiscale nieuwigheden voor aanslagjaar 2026 en volgende komen aan bod (o.a. de vele fiscale maatregelen opgenomen in het federaal regeerakkoord voor de periode 2025-2029). De deelnemers kunnen voor hun klanten een aangifte optimaal invullen en de aanslag/berekening toelichten, alsook fiscaal advies geven over de nieuwe fiscale maatregelen. Ze kunnen fiscale optimalisaties m.b.t. levensverzekeringen voor hun klanten voorstellen.   

Doelgroep

  • De nodige voorkennis/ervaring inzake fiscaliteit is noodzakelijk.
  • Alle deelnemers vullen reeds verschillende jaren de aangifte voor hun klanten in.
  • Gratis voor medewerkers PC 307

Lesinhoud

Volgende (nieuwe) fiscale thema's komen aan bod:

  • Woonkredieten en levensverzekering: de correcte aangifte voor aj. 2025
  • Een stand van zaken over de gewijzigde indieningstermijnen en het (elektronische) voorstel van vereenvoudigde aangifte.
  • De wijzigingen in de gezinsfiscaliteit (o.a. nettobestaansmiddelen van kinderen ten laste)
  • De bijkomende verplichtingen bij de aftrek van de huur van een beroepsmatig gebruikt onroerend goed
  • De hervorming van de aftrek voor autokosten
  • De gewijzigde fietsfiscaliteit
  • Het stelsel van de flexi-jobs
  • En veel meer …

Praktische informatie

  • Edfin-opleiding in samenwerking met Cepom
  • Locatie: Holiday Inn Expo, Maaltekouter 3 te 9052 Sint-Denijs-Westrem (Oost-Vlaanderen). Gratis parking
  • Datum: 28 april 2025 van 9u00 tot 12u00
  • Ingeschreven via PC 307?  Werknemers moeten hun registratie ook op het CEPOM-platform finaliseren om hun FSMA-certificaat te ontvangen. Je ontvangt na inschrijving een mail vanuit CEPOM.
  • Inschrijvingen via deze link: https://www.edfin.be/nl/training/update-personenbelasting-2025?occurrenceId=3846

Datum

28 april 2025

Tijdslot

9u00 - 12u00

Adres

Holiday Inn Expo Gent, Maaltekouter 3, 9051 Sint-Denijs-Westrem

Taal

Nederlands
Registratie

Terug naar open cursussen

Skip